Пневмоциліндр пневматичний ISO15552/6431 D100x800 з металевим скребком, амортизація пневматична | Pneumat, PSC100.0800.00
Артикул: PSC100.0800.00
Категорія: Пневмоциліндр PSC з одностороннім штоком з металевим скребком
| Амортизація | Пневматична |
| Діапазон діаметрів | Ø32 до Ø125 |
| Змащування | не потрібно |
| Кришки | Алюміній фарбований порошком |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Скребок | латунь (опція з нержавіючої сталі) |
| Стандарт | ISO6431/15552 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | від -30°C до +80°C (для вітону +150°C) |
| Ущільнення | поліуретан (опція Viton) |
| Шток | Вуглецева сталь, хромована CK45 (опціонально нержавіюча сталь, хромована AISI 420) |
| A | 25 |
| AM | 40 |
| B | 55 |
| BG | 16 |
| D | M10 |
| E | 115 |
| EE | G1/2 |
| F | 91 |
| G | 41 |
| KK | М20х1,5 |
| L | 138 |
| L+ХІД | 938 |
| R | 89 |
| SW | 21 |
| VA | 4 |
| VD | 38 |
| WH | 51 |
| Діаметр | 100 мм |
| ХІД | 800 |
24375.78 ₴(з ПДВ)
20313.15 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 19 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
19шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




