Пневмоциліндр ISO6431 D160x80 з двостороннім штоком | Pneumat, XJC160.0080P
Артикул: XJC160.0080P
Категорія: Пневмоциліндр XJ з двостороннім штоком
| Амортизація | Пневматична |
| Втулка | анодований алюміній |
| Діапазон діаметрів | Ø160 до Ø320 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній фарбований |
| Монтажний стержень | вуглецева сталь, хромована CK45 |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | 0°C ÷ +40°C |
| Температура середовища | -10°C ÷ +80°C (для Vitonu +150°C) |
| Ущільнення | Поршневий шток - поліуретан / поршень - NBR (опція Viton) |
| Шток | Сталь вуглецева хромована CK45 |
| A | 260 |
| A+ХІД | 340 |
| B | 180 |
| BG | 23 |
| B+ХІД | 260 |
| C | 80 |
| CH | 36 |
| G | 72 |
| H | 35 |
| H1 | 80 |
| H1+ХІД | 160 |
| I | 50 |
| M | 180 |
| N | 140 |
| ØD | 65 |
| ØE | 40 |
| ØF | M36x2 |
| ØO | M16 |
| ØP | G3/4 |
| Діаметр | 160 мм |
| ХІД | 80 |
36796.44 ₴(з ПДВ)
30663.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



