Пневмоциліндр ISO6431 D63x125 нержавіюча сталь AISI 304 | Pneumat, XJSS063.0125
Артикул: XJSS063.0125
Категорія: Пневмоциліндр XJSS з нержавіючої сталі AISI304 з одностороннім штоком
| Амортизація | Пневматичний |
| Втулка | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Діапазон діаметрів | Ø32 до Ø200 |
| Змащування | Не обов'язково |
| Кришки | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Монтажний стержень | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Опція | ATEX для потенційно вибухонебезпечних середовищ |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 6431/15552 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -20°C до +80°C (для Viton +150°C) |
| Ущільнення | Шток - харчовий поліуретан (FDA) / поршень - поліуретан (опція VITON) |
| Шток | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| A | 158 |
| A+ХІД | 283 |
| B | 121 |
| BG | 15 |
| B+ХІД | 246 |
| C | 37 |
| CH | 17 |
| G | 32 |
| H | 13 |
| H1 | 37 |
| I | 24 |
| L | 4 |
| M | 78 |
| N | 56.5 |
| ØD | 45 |
| ØE | 20 |
| ØF | M16x1.5 |
| ØO | M8 |
| ØP | G3/8 |
| Діаметр | 63 мм |
| ХІД | 125 |
29713.92 ₴(з ПДВ)
24761.60 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



