Пневмоциліндр круглий ISO6432 D10x10 з амортизацією механічною | Pneumat, DNM010.0010
Артикул: DNM010.0010
Категорія: Пневмоциліндр DNM з одностороннім штоком (ISO6432 діаметри D8-25)
| Амортизація | Механічна |
| Втулка | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Діапазон діаметрів | Ø8 до Ø63 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 6432 для поршнів діаметром D8-25 |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -10 °C ÷ +80 °C (для Viton +150 °C) |
| УВАГА! | Монтажна гайка (GM) для кришки замовляється окремо |
| Ущільнення | Поліуретан (вітон на вимогу) |
| Шток | Хромована вуглецева сталь CK45 для діаметра поршня D8-10 / нержавіюча сталь AISI 303 для діаметра поршня D12-63 |
| A | M4 |
| A1 | 4 |
| B | M12X1.25 |
| C1 | 8 |
| D | 16 |
| E | 4 |
| F | 12 |
| G | M5 |
| K | 16 |
| L | 12 |
| M | 86 |
| M+ХІД | 96 |
| N | 6 |
| P | 46 |
| P+ХІД | 56 |
| R | 64 |
| R+ХІД | 74 |
| Діаметр | 10 мм |
| ХІД | 10 |
2203.14 ₴(з ПДВ)
1835.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 25 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
25шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




