Пневмоциліндр круглий D16x25 з регульованою амортизацією, ANM016.0025P
Артикул: ANM016.0025P
Категорія: Пневмоциліндр ANM з двостороннім штоком з пневматичним демпфером
| Амортизація | Пневматична |
| Втулка | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Діапазон діаметрів | Ø16 до Ø63 |
| Змащування | не потрібно |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 6432 для поршнів діаметром D16-25 |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -10 °C ÷ +80 °C (для Viton +150 °C) |
| УВАГА! | Гайки потрібно замовляти окремо |
| Ущільнення | поліуретан (на замовлення Viton) |
| Шток | Сталь нержавіюча AISI 303 |
| A1 | 6 |
| B | M16X1.5 |
| C | 21 |
| CH | 5 |
| F | 18 |
| G | M5 |
| K | 22 |
| K+ХІД | 47 |
| L | 16 |
| ØA | M6 |
| P | 53 |
| P+ХІД | 78 |
| Діаметр | 16 мм |
| ХІД | 25 |
5801.28 ₴(з ПДВ)
4834.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 5 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
5шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



