Пневмоциліндр круглий ISO6432 D20x1 з амортизацією механічною, сталь нержавіюча AISI 304 | Pneumat, DNMS020.0001
Артикул: DNMS020.0001
Категорія: Пневмоциліндр DNMS/ANMS з нержавіючої сталі AISI 304 (ISO 6432)
| Амортизація | Механічна |
| Втулка | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Діапазон діаметрів | від ø16 до ø25 |
| Змащування | Не обов'язково |
| Кришки | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Опція | ATEX для потенційно вибухонебезпечних середовищ |
| Робочий тиск | 1÷10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 6432 |
| Температура матеріалу | 0°C ÷ 40°C |
| Температура середовища | -20°C ÷ 80°C (для Viton +150°C) |
| Ущільнення | Поліуретан (на замовлення Viton) |
| Шток | Сталь нержавіюча AISI 303 |
| A | M8 |
| A1 | 8 |
| B | М22х1,5 |
| C | 27 |
| C1 | 16 |
| CH | 7 |
| E | 8 |
| F | 20 |
| G | G1/8 |
| K | 24 |
| L | 20 |
| M | 131 |
| M+ХІД | 132 |
| N | 12 |
| P | 67 |
| P+ХІД | 68 |
| R | 95 |
| R+ХІД | 96 |
| Діаметр | 20 мм |
| ХІД | 1 |
7236.96 ₴(з ПДВ)
6030.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



