Пневмоциліндр пневматичний ISO15552/6431 D32x110 нержавіючий шток, амортизація пневматична | Pneumat, PS032.0110.00PN
Артикул: PS032.0110.00PN
Категорія: Пневмоциліндр ISOline з одностороннім штоком
| Амортизація | Пневматична |
| Діапазон діаметрів | Ø32 до Ø125 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній фарбований порошком |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 6431/15552 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -30°C до +80°C(для Viton +150°C) |
| Ущільнення | Tłoczysko - Poliuretan / Tłok Ø32 do Ø40 - NBR, Ø50 do Ø125 – Poliuretan |
| Шток | Сталь вуглецева хромована CK45(опція нержавіюча сталь AISI 420) |
| A | 12 |
| AM | 22 |
| B | 30 |
| BG | 16 |
| D | M6 |
| E | 47 |
| EE | G1/8 |
| F | 48 |
| G | 28 |
| KK | М10х1,25 |
| L | 94 |
| L+ХІД | 204 |
| R | 32.5 |
| SW | 10 |
| VA | 4 |
| VD | 20 |
| WH | 26 |
| Діаметр | 32 мм |
| ХІД | 110 |
5101.26 ₴(з ПДВ)
4251.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 40 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
40шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



