Пневмоциліндр компактний D40x40, ISO 21287 AISI 316L, антиповоротний | Pneumat, NSKN040.0040AR
Артикул: NSKN040.0040AR
Категорія: Пневмоциліндр NSKN - антиповоротні
| Амортизація | Механічний |
| Втулка | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Діапазон діаметрів | ø25 ÷ ø100 |
| Змащування | Не обов'язково |
| Кришки | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Монтажні шпильки | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Опція | ATEX для потенційно вибухонебезпечних середовищ |
| Робочий тиск | 1÷10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 21287 |
| Температура матеріалу | 0°C ÷ 40°C |
| Температура середовища | -20°C ÷ 80°C (для вітону 150°C) |
| Ущільнення | Шток - харчовий поліуретан (FDA) / поршень - поліуретан (опція VITON) |
| Шток | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| B | 23,3 |
| E | 55 |
| FB | M5 |
| FG | M6 |
| MF + 0,1 | 10 |
| MN f7 | 8 |
| ØBB +/- 0,1 | 33 |
| ØC H9 | 17 |
| ØF + 0,1 | 5 |
| PC | 5,5 |
| TG | 38 |
| WH | 7 |
| Діаметр | 40 мм |
| ХІД | 40 |
24701.70 ₴(з ПДВ)
20584.75 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


