Пневмоциліндр компактний ISO 21287 AISI 316L, двосторонній шток | Pneumat, NSKN032.0030P
Артикул: NSKN032.0030P
Категорія: Пневмоциліндр NSKN - з двостороннім штоком
| Амортизація | Механічна |
| Втулка | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Діапазон діаметрів | ø25 ÷ ø100 |
| Змащування | Не обов'язково |
| Кришки | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Монтажний стержень | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Опція | ATEX для потенційно вибухонебезпечних середовищ |
| Робочий тиск | 1÷10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 21287 |
| Температура матеріалу | 0°C ÷ 40°C |
| Температура середовища | -20°C ÷ 80°C |
| Ущільнення | Шток - харчовий поліуретан (FDA) / поршень - поліуретан (опція VITON) |
| Шток | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| BG | 16 |
| CH | 10 |
| E | 47,5 |
| KF | - |
| ØMM | 12 |
| PL | 7 |
| RR | - |
| RT | M6 |
| TG | 32,5 |
| ZA | 51 |
| ZA + ХІД | 81 |
| ZM | 58 |
| ZM + ХІД | 88 |
| Діаметр | 32 мм |
| ХІД | 30 |
19579.44 ₴(з ПДВ)
16316.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


