Пневмоциліндр певматичний компактний, D12x25 ISO21287, з внітрішньою різьбою | Pneumat, FNSKI012.0025
Артикул: FNSKI012.0025
Категорія: Пневмоциліндр Flowmatik серії FNSKI
| Амортизація | Механічна |
| Діапазон діаметрів | Ø12 до Ø125 |
| Змащування | Не вимагається |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO21287 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -20°C до +70°C |
| Ущільнення | NBR |
| Шток | Сталь вуглецева хромована S45C |
| A | 40 |
| AB | 5 |
| AC | 35 |
| AD | 10 |
| B | 27.5 |
| D | 6 |
| E | М3х0,5 |
| EA | 8 |
| H | 5 |
| J | 6 |
| JA | 3.5 |
| JB | 16 |
| K | М4х0,7 |
| KA | 18.5 |
| P | М5х0,8 |
| PA | 5.5 |
| PB | 2 |
| R | 3.5 |
| RA | 1.5 |
| T | 9 |
| TA | 2.1 |
| Діаметр | 12 мм |
| ХІД | 25 |
2197.56 ₴(з ПДВ)
1831.30 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





