Пневмоциліндр певматичний компактний, D16x25 ISO21287, з плитою антиповоротною | Pneumat, FNSKI016.0025AR
Артикул: FNSKI016.0025AR
Категорія: Пневмоциліндр Flowmatik серії FNSKI AR
| Амортизація | Механічна |
| Діапазон діаметрів | Ø12 до Ø125 |
| Змащування | Не вимагається |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO21287 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -20°C до +70°C |
| Ущільнення | NBR |
| Шток | Сталь вуглецева хромована S45C |
| A | 46 |
| AC | 35 |
| B | 30 |
| DA | 5 |
| JB | 18 |
| U | 3 |
| UA | 14 |
| V | М3х0,5 |
| Z | 6 |
| ZA | 29 |
| Діаметр | 16 мм |
| ХІД | 25 |
4020.72 ₴(з ПДВ)
3350.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


