Пневмоциліндр компактний ISO 21287 нержавіюча сталь AISI 316L | Pneumat, NSKN100.0080
Артикул: NSKN100.0080
Категорія: Пневмоциліндр NSKN - з одностороннім штоком
| Амортизація | Механічна |
| Втулка | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Діапазон діаметрів | ø25 ÷ ø100 |
| Змащування | Не обов'язково |
| Кришки | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Монтажні шпильки | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| Опція | ATEX для потенційно вибухонебезпечних середовищ |
| Робочий тиск | 1÷10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 21287 |
| Температура матеріалу | 0°C ÷ 40°C |
| Температура середовища | -20°C ÷ +80°C (для вітону +150°C) |
| Ущільнення | Шток - харчовий поліуретан (FDA) / поршень - поліуретан (опція VITON) |
| Шток | Нержавіюча сталь AISI 316L |
| AF | 20 |
| BG | 17 |
| CH | 17 |
| E | 116 |
| EE | G 1/8 |
| KF | M12 |
| ØDA H9 | 12 |
| ØMM | 20 |
| PA + 0,1 | 2,6 |
| PL | 8,5 |
| RR | 8.4 |
| RT | M10 |
| TG | 89 |
| WH | 10 |
| ZA | 67 |
| ZA + ХІД | 147 |
| ZB | 77 |
| Діаметр | 100 мм |
| ХІД | 80 |
44741.10 ₴(з ПДВ)
37284.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


