Пневмоциліндр компактний UNITOP D63x200 зовнішня різьба | Pneumat, QF063.0200M
Артикул: QF063.0200M
Категорія: Пневмоциліндр компактний QF-M стандартний з зовнішньою різьбою
| Амортизація | Механічна |
| Діапазон діаметрів | Ø12 до Ø100 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | UNITOP |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -20 °C ÷ +80 °C |
| Ущільнення | поліуретан |
| Шток | Сталь вуглецева хромована CK45 |
| CH | 13 |
| D1 | 8 |
| D2 | 16 |
| E | 62 |
| E1 | G1/8 |
| G | M12x1.25 |
| GL | 24 |
| H | 51 |
| H1 | 61,5 |
| H1+ХІД | 261,5 |
| H2 | 10,5 |
| H+ХІД | 251 |
| L | 87 |
| L1 | 4 |
| L2 | 91 |
| M2 | M8 |
| M3 | M10 |
| N | 7,5 |
| N1 | 43,5 |
| N1+ХІД | 243,5 |
| T | 12 |
| T1 | 4 |
| T2 | 3,5 |
| T3 | 28,5 |
| Діаметр | 63 мм |
| ХІД | 200 |
9186.18 ₴(з ПДВ)
7655.15 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



