Пневмоциліндр компактний UNITOP двосторонній шток | Pneumat, QF032.0100P
Артикул: QF032.0100P
Категорія: Пневмоциліндр компактний QF-P з двостороннім штоком
| Амортизація | Механічна |
| Діапазон діаметрів | Ø12 до Ø100 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | UNITOP |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -20 °C ÷ +80 °C |
| Ущільнення | поліуретан |
| Шток | Сталь вуглецева хромована CK45 |
| CH | 10 |
| D2 | 12 |
| E | 32 |
| E1 | G1/8 |
| H | 42 |
| H1 | 49 |
| H1+ХІД | 149 |
| H2 | 7 |
| H2+ХІД | 107 |
| H3 | 56 |
| H3+ХІД | 156 |
| H+ХІД | 142 |
| L | 50 |
| L1 | 2 |
| L2 | 52 |
| M2 | M6 |
| M3 | M6 |
| N | 6,5 |
| N1 | 35,5 |
| N1+ХІД | 135,5 |
| T | 10 |
| T2 | 2,8 |
| T3 | 21,5 |
| Діаметр | 32 мм |
| ХІД | 100 |
5686.38 ₴(з ПДВ)
4738.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



