Пневмоциліндр пневматичний ISO15552/6431 D40x500 з амортизацією пневматичною | Pneumat, NWT040.0500
Артикул: NWT040.0500
Категорія: Пневмоциліндр NWT з одностороннім штоком
| Амортизація | Пневматична |
| Діапазон діаметрів | Ø32 до Ø125 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Лиття алюмінієве |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 15552/6431 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -10°C до +70°C (для Viton +150°C, для LT -40°C) |
| Ущільнення | поліуретан (опція Viton/LT) |
| Шток | Сталь нержавіюча AISI 420 |
| A | 13 |
| A+ХІД | 635 |
| B | 105 |
| BG | 16 |
| B+ХІД | 605 |
| C | 30 |
| CH | 13 |
| G | 24 |
| H | 8.5 |
| I | 21.5 |
| L | 4 |
| M | 54 |
| N | 38 |
| ØD | 35 |
| ØE | 16 |
| ØF | М12х1,25 |
| ØO | M6 |
| ØP | G1/4 |
| Діаметр | 40 мм |
| ХІД | 500 |
7961.16 ₴(з ПДВ)
6634.30 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 13 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
13шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




