Пневмоциліндр пневматичний ISO15552/6431 D63x40 односторонньої дії, пружина виштовхуюча | Pneumat, NWT063.0040SEP
Артикул: NWT063.0040SEP
Категорія: Пневмоциліндр NWT SEA/SEP
| Амортизація | Пневматична |
| Діапазон діаметрів | Ø32 до Ø125 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Лиття алюмінієве |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1 - 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 15552/6431 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -10°C до +70°C (для Viton +150°C) |
| Тривалий термін служби | понад 5000 км |
| Ущільнення | поліуретан (опція Viton) |
| Шток | Сталь нержавіюча AISI 420 |
| A | 158 |
| A+ХІД+ХІД | 238 |
| Діаметр | 63 мм |
| ХІД | 40 |
9733.32 ₴(з ПДВ)
8111.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



