Пневмоциліндр круглий D32x25 з регульованою амортизацією, ANMT032.0025
Артикул: ANMT032.0025
Категорія: Пневмоциліндр ANMT/DNMT з одностороннім штоком
| Амортизація | Пневматична |
| Втулка | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Діапазон діаметрів | Ø32 до Ø63 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1- 10 bar |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -10 °C ÷ +80 °C (для Viton +150 °C) |
| УВАГА! | Гайки потрібно замовляти окремо |
| Ущільнення | поліуретан (опція Viton) |
| Шток | Сталь вуглецева хромована CK45 |
| A | М10х1,25 |
| A1 | 12 |
| B | М30х1,5 |
| C | 38 |
| CH | 10 |
| D | 14 |
| F | 30 |
| G | 134 |
| G+ХІД | 159 |
| K | 38 |
| L | 20 |
| P | 96 |
| P1 | 168 |
| P1+ХІД | 193 |
| P+ХІД | 121 |
| R | 1/8"G |
| T | 36.5 |
| Діаметр | 32 мм |
| ХІД | 25 |
4632.72 ₴(з ПДВ)
3860.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 35 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
35шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



