Пневмоциліндр круглий ISO6432 D16x80 з амортизацією пневматичною | Pneumat, FANM016.0080
Артикул: FANM016.0080
Категорія: FANM ISO6432 з одностороннім штоком з амортизацією
| Амортизація | Пневматична |
| Втулка | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Діапазон діаметрів | Ø16 до Ø25 |
| Змащування | необхідний |
| Кришки | Сплав алюмінію |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO6432 |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | -20°C до +80°C |
| Ущільнення | Поршневий шток - NBR / поршень - NBR |
| Шток | Сталь вуглецева хромована |
| A1 | 82 |
| A2 | 56 |
| A3 | 111 |
| B | 38 |
| C | 17 |
| D | 12 |
| D1 | 6 мм |
| D2 | 9 |
| E | 6 |
| F | 9 |
| G | 12.5 |
| G1 | 7 |
| G2 | 9.5 |
| H | 16 |
| I | 17 |
| J | 5 |
| K | M6X1.0 |
| L | M16X1.5 |
| M | 6 |
| P | 22 |
| Q | 12 |
| R | 5 |
| S | 20 |
| T | 10 |
| T1 | 22 |
| V | 6 |
| X | M5X0,8 |
| Діаметр | 16 мм |
| Замінник | CD85N1680B, CADD-016-0080-M |
| ХІД | 80 |
2702.16 ₴(з ПДВ)
2251.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 25 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
25шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


