Пневмоциліндр круглий D50x300, ANM050.0300
Артикул: ANM050.0300
Категорія: Пневмоциліндр ANM з одностороннім штоком з пневматичним демпфером (ISO6432 для діаметрів D8-25)
| Амортизація | Пневматична |
| Втулка | Сталь нержавіюча AISI 304 |
| Діапазон діаметрів | Ø16 до Ø63 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 1-10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Стандарт | ISO 6432 для поршнів діаметром D16-25 |
| Температура матеріалу | 0 °C ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -10 °C ÷ +80 °C (для Viton +150 °C) |
| УВАГА! | Гайки потрібно замовляти окремо |
| Ущільнення | поліуретан (на замовлення Viton) |
| Шток | Сталь нержавіюча AISI 303 |
| A1 | 20 |
| B | М45х1,5 |
| C | 21 |
| CH | 17 |
| D | 56 |
| E | 16 |
| F | 33 |
| G | G1/4 |
| K | 44 |
| L | 32 |
| M | 195 |
| M+ХІД | 495 |
| N | 16 |
| ØA | M16x1.5 |
| P | 86 |
| P+ХІД | 386 |
| R | 147 |
| R+ХІД | 447 |
| Діаметр | 50 мм |
| ХІД | 300 |
13887.66 ₴(з ПДВ)
11573.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



