Пневмоциліндр SmartLine New D25x120 каретка широка | Pneumat, SLNP025.0120
Артикул: SLNP025.0120
Категорія: Пневматичний циліндр безштоковий (лінійний) SLNP
| Амортизація | Пневматична |
| Діапазон діаметрів | Ø16 до Ø63 |
| Змащування | постійне змащення твердим мастилом (додаткове змащування масляним туманом не потрібно) |
| Кришки | Алюміній анодований |
| Поршень/каретка | Алюміній анодований |
| Профіль | Алюміній анодований |
| Робочий тиск | 0,5 - 8 bar |
| Робочий хід | Ø16 mm - до 4300 mm, Ø25 - 63 mm до 5700 mm |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря 50 um |
| Стрічка маскуюча | Сталь нержавіюча |
| Стрічка ущільнююча | Сталь нержавіюча |
| Температура матеріалу | від 0˚C до +40˚C |
| Температура середовища | -10°C до +80°C (для Viton +100°C / варіант ATEX) |
| Ущільнення | Графований NBR (опція Viton) |
| Швидкість поршня | для ущільнень NBR=V<1m/s, Viton>1m/s, опція V<0,1m/s з використанням спеціального мастила |
| A | 100 |
| B | 21 |
| C | 23 |
| D | 111 |
| E | 65 |
| G | G1/8 |
| H | 2 |
| L | 8,5 |
| M | M5 |
| M1 | M5 |
| N | 10 |
| N1 | 12 |
| P | 52,5 |
| QxQ1 | 36x36 |
| S | 33 |
| VH | 27 |
| VS | 27 |
| WH | 40 |
| WS | 40 |
| Z | 6,5 |
| Діаметр | 25 мм |
| ХІД | 120 |
28338.30 ₴(з ПДВ)
23615.25 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





