Пневмоциліндр на магнітному з’єднанні D40x400 | Pneumat, PSTM040.0400
Артикул: PSTM040.0400
Категорія: Пневмоциліндри безштокові (магнітний контакт) PSTM
| Амортизація | Пневматична |
| Втулка | Сталь нержавіюча |
| Діапазон діаметрів | Ø10 - 40 |
| Змащування | Не вимагається |
| Кришки | Алюміній |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Робочий тиск | 1,5 - 7 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | 0°C до +40°C |
| Температура середовища | від -10°C до +80°C |
| Ущільнення | поліуретан |
| Швидкість поршня | 50 - 400 мм/с |
| A | 182 |
| B | 70 |
| E | M32x2.0 |
| E1 | 16 |
| F | 41 |
| F1 | 10 |
| H | 46 |
| K | М6х1,0 |
| M | 9 |
| N | 60 |
| N1 | 40 |
| N2 | 45 |
| P | 1/4" |
| P1 | 11 |
| R | 49,5 |
| S | 150 |
| S1 | 22 |
| S2 | 92 |
| Діаметр | 40 мм |
| Код виробника | RMS40x400G |
| ХІД | 400 |
23162.76 ₴(з ПДВ)
19302.30 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






