Лінійний маслорозпилювач для стиснутого повітря G 1/4 різьба внутрішня, до 6 бар, OL 90
Артикул: OL 90
Категорія: Маслорозпилювач лінійний
| Рекомендоване мастило | 2S A |
| Середовище | стиснуте повітря |
| Температура | макс. +50 °C |
| Тиск максимальний | 6 бар |
| DN | 8 |
| Висота | 33 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Різьба | G1/4 |
| Ширина | 57 мм |
517.02 ₴(з ПДВ)
430.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 9 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
9шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


