SMT-10G-PS-24V-E-0,3Q-M8D Датчик наближення, FESTO-547863
Артикул: FESTO-547863
Категорія: для круглого паза
| Вимірювана величина | Pozycja |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Властивості кабелю | Możliwość stosowania w prowadnicach kabli/robotach |
| Двопозиційний вихід | PNP |
| Діапазон робочої напруги DC | od 10 do 30 V |
| Довжина кабелю | od 0.3 M |
| Електричне підключення 1, кількість пінів/жил | od 3 |
| Електричне підключення 1, схема з'єднань | 00991155 |
| Електричне підключення 1, техніка підключення | M8x1 kodowanie A wg EN 61076-2-104 |
| Електричне підключення 1, тип кріплення | Blokowanie śrubą |
| Електричне підключення 1, тип роз'єму | Kabel z wtyczką |
| Залишковий струм | od 0.01 MA |
| Залишкові пульсації | 10 % |
| Захист від зміни полярності | do wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Захист від короткого замикання | tak |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Індикатор стану перемикання | Dioda LED żółta |
| Індуктивне захисне коло | Odpowiedni do cewek MZ, MY, ME |
| Колір корпусу | czarny |
| Колір оболонки кабелю | szary |
| Макс. вихідний струм | od 100 MA |
| Макс. комутаційна здатність DC | od 2.8 W |
| Макс. момент затягування | 0.6 NM |
| Макс. частота перемикання | 150 HZ |
| Маса виробу | od 10 G |
| Матеріал ковпачкової гайки | Mosiądz niklowany |
| Матеріал контактів | Mosiądz pozłacany |
| Матеріал корпусу | Aluminium |
| Матеріал оплітки кабелю | TPE-U(PU) |
| На основі норми | EN 60947-5-2 |
| Напрямок виведення підключення | poprzeczne |
| Номінальна робоча напруга DC | 24 V |
| Падіння напруги | od 2 V |
| Положення монтажу | dowolny |
| Примітка щодо застосування | https://www.festo.com/Drive-Sensor-Overview |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Принцип вимірювання | magnetorezystancyjny |
| Сертифікаційний орган | UL E232949 |
| Сертифікація | RCM Mark |
| Символ | 00991153 |
| Стійкість до перевантаження | występuje |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура навколишнього середовища | od -20 do 70 GC |
| Температура навколишнього середовища для рухомого кабелю | od -5 do 70 GC |
| Тип кріплення | zaciskany w rowku okrągłym |
| Точність повторюваності | 0.2 MM |
| Умови випробування кабелю | Wytrzymałość zmęczeniowa na zginanie przy zmiennym obciążeniu: wg normy Festo |
| Функція перемикального елемента | Normalnie otwarty |
| Час вимкнення | od 1 MS |
| Час увімкнення | od 1 MS |
4488.78 ₴(з ПДВ)
3740.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


