SMT-10M-ZS-24V-E-2,5-L-OE Датчик наближення, FESTO-551382
Артикул: FESTO-551382
Категорія: для круглого паза
| Вимірювана величина | Pozycja |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Властивості кабелю | Możliwość stosowania w prowadnicach kabli/robotach |
| Двопозиційний вихід | bezstykowy, 2 przewody |
| Діапазон робочої напруги DC | od 7 do 30 V |
| Довжина кабелю | od 2.5 M |
| Електричне підключення 1, кількість пінів/жил | od 2 |
| Електричне підключення 1, техніка підключення | otwarty koniec |
| Електричне підключення 1, тип роз'єму | Kabel |
| Захист від зміни полярності | do wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Захист від короткого замикання | tak |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Індикатор стану перемикання | Dioda LED żółta |
| Клас чистих приміщень | Klasa 4 wg ISO 14644-1 |
| Макс. вихідний струм | od 100 MA |
| Макс. вихідний струм в кріпильних блоках | od 50 MA |
| Макс. комутаційна здатність DC | od 2.4 W |
| Макс. комутована потужність DC в кріпильних блоках | od 1.2 W |
| Макс. момент затягування | 0.4 NM |
| Макс. частота перемикання | 150 HZ |
| Маса виробу | od 14.6 G |
| Матеріал корпусу | Wzmocniony poliamid |
| Матеріал оплітки кабелю | TPE-U(PUR) |
| Напрямок виведення підключення | wzdłuż |
| Номінальна робоча напруга DC | 24 V |
| Особливі характеристики | odporny na oleje |
| Падіння напруги | od 6 V |
| Положення монтажу | dowolny |
| Придатність для виробництва літій-іонних акумуляторів | Nie wolno stosować metali, w których zawartość miedzi, cynku lub niklu przekracza 1% masy. Wyjątkiem są nikiel w stali, powierzchnie niklowane chemicznie, płytki drukowane, kable, złącza elektryczne i cewki |
| Примітка щодо застосування | https://www.festo.com/Drive-Sensor-Overview |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Принцип вимірювання | magnetorezystancyjny |
| Сертифікація | RCM Mark |
| Символ | 00991144 |
| Стійкість до перевантаження | występuje |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура навколишнього середовища | od -40 do 70 GC |
| Температура навколишнього середовища для рухомого кабелю | od -20 do 70 GC |
| Тип кріплення | przykręcany |
| Точність повторюваності | 0.2 MM |
| Умови випробування кабелю | Wytrzymałość zmęczeniowa na zginanie przy zmiennym obciążeniu: wg normy Festo |
| Функція перемикального елемента | Normalnie otwarty |
| Час вимкнення | od 1 MS |
| Час увімкнення | od 1 MS |
3716.16 ₴(з ПДВ)
3096.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


