Американка двофланцева fi18 нержавіюча сталь 316L, EFFEBI-PRESS, XWP340M181800
Артикул: XWP340M181800
Категорія: Прямі з'єднання з нержавіючої сталі
| Матеріал гаки | mosiądz |
| Матеріал з'єднання | stal nierdzewna 316L |
| Матеріал труби | stal nierdzewna 316L/stal nierdzewna 304 |
| Робоча температура | -20°C do +120°C (w przypadku zastosowania uszczelki EPDM), -20°C do +180°C (w przypadku zastosowania uszczelki FPM(FKM) |
| Робочий тиск | max. 16 bar |
| Середовище | Стиснуте повітря, вода |
| УВАГА | złączki są wyposażone w uszczelki EPDM, możliwość zakupu FPM(FKM) osobno |
| d | 18 |
| G | 3/4" |
| L | 86 |
| Z | 44 |
| Вага | 0,152 kg |
2937.18 ₴(з ПДВ)
2447.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


