Американка fi18x1/2'' різьба зовнішня, EDELSTAHL-M, нержавіюча сталь 316L, EFFEBI-PRESS, XWM341M041800
Артикул: XWM341M041800
Категорія: Прямі з'єднання з нержавіючої сталі
| Матеріал гаки | mosiądz |
| Матеріал з'єднання | stal nierdzewna 316L |
| Матеріал труби | stal nierdzewna 316L/stal nierdzewna 304 |
| Робоча температура | -20°C do +120°C (w przypadku zastosowania uszczelki EPDM), -20°C do +180°C (w przypadku zastosowania uszczelki FPM(FKM) |
| Робочий тиск | max. 16 bar |
| Середовище | Стиснуте повітря, вода |
| УВАГА | złączki są wyposażone w uszczelki EPDM, możliwość zakupu FPM(FKM) osobno |
| d | 18 |
| H | 42 |
| L | 63 |
| R | 1/2" |
| Вага | 0,129 kg |
2583.12 ₴(з ПДВ)
2152.60 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


