Контроллер CVIR II, 6159326810
Артикул: 6159326810
Категорія: CVIR II контроллери
| Вага | 5 кг |
| Висота | 278 мм |
| Витрата енергії 115V | 4 A |
| Витрата енергії 230V | 2 A |
| Глибина | 291 мм |
| Живлення мережеве 50/60 Hz | однофазні |
| Ширина | 130 мм |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

