Шліфмашинка кутова 125 mm 810W 12000 rpm | Chicago Pneumatic, CP3450-12AA5
Артикул: CP3450-12AA5
Категорія: Кутова шліфмашинка CP
| Діаметр круга | 125 мм |
| Вага | 1,7 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 18,2 л/сек |
| Вібрація k | 4.6 м/сек² |
| Вхід повітря | 3/8 NPTF |
| Довжина | 231 мм |
| Максимальне використання повітря | 17 л/сек |
| Невизначеність вимірювання вібрації (K) | 2,9 м/сек² |
| Потіжність | 810 Вт |
| Рівень вібрації | 8.1 м/сек² |
| Рівень шуму | 106 dB(A) |
| Різьба наконечника | 5/8-11 мм |
| Середня витрата повітря | 8.5 л/сек |
| Швидкість обертів | 12000 об/хв |
44715.24 ₴(з ПДВ)
37262.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 6 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
6шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






