Шліфмашинка кутова 125 mm | Chicago Pneumatic, CP3550-120AA5
Артикул: CP3550-120AA5
Категорія: Кутова шліфмашинка CP
| Діаметр круга | 125 мм |
| Вага | 1,9 кг |
| Висота | 99 мм |
| Висота над шпинделем | 99 мм |
| Витрата повітря при холостому ходу | 17 л/сек |
| Вібрація ISO | ISO 28927-1 |
| Вібрація k | 4.4 м/сек² |
| Вхід повітря | 3/8" NPTF |
| Директиви ЄС | 2006/42/ЄС (17/05/2006) |
| Довжина | 252 мм |
| Європейська норма шуму | EN ISO 15744 |
| Збоку до центру | 29 мм |
| Максимальне використання повітря | 26 л/сек |
| Потіжність | 1100 Вт |
| Рівень вібрації | 9,8 м/сек² |
| Рівень шуму | 95 dB(A) |
| Різьба наконечника | 5/8-11 мм |
| Стандарти ЄС | EN ISO 11148-7:2012 |
| Швидкість обертів | 12000 об/хв |
71961.78 ₴(з ПДВ)
59968.15 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору








