Шліфмашинка кутова 125 mm | Chicago Pneumatic, CP854E
Артикул: CP854E
Категорія: Кутова шліфмашинка CP
| Діаметр круга | 125 мм |
| Вага | 1,7 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 7,5 л/сек |
| Вібрація ISO | ISO 28927-1 |
| Вібрація k | 1.5 м/сек² |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Максимальне використання повітря | 7,55 л/сек |
| Мінімальний розмір | 10 мм |
| Під'єднання | 1/4 " |
| Потіжність | 525 Вт |
| Рівень вібрації | 4.94 м/сек² |
| Рівень шуму | 96 dB(A) |
| Різьба на з'єднанні подачі повітря | 1/4 дюйм |
| Різьба шпинделя | M10 |
| Середня витрата повітря | 1.9 л/сек |
| Швидкість обертів | 12000 об/хв |
31715.52 ₴(з ПДВ)
26429.60 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



