Шліфмашинка кутова 125mm | Chicago Pneumatic, CP9121AR
Артикул: CP9121AR
Категорія: Кутова шліфмашинка CP
| Діаметр круга | 125 мм |
| Вага | 2,1 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 9.9 л/сек |
| Вібрація ISO | ISO 28927-1 |
| Вібрація k | 2.2 м/сек² |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Максимальне використання повітря | 13 л/сек |
| Мінімальний розмір | 10 мм |
| Під'єднання | 1/4 " |
| Потіжність | 600 Вт |
| Рівень вібрації | 6.7 м/сек² |
| Рівень шуму | 95 dB(A) |
| Різьба на з'єднанні подачі повітря | 1/4 дюйм |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Середня витрата повітря | 6.5 л/сек |
| Швидкість обертів | 12000 об/хв |
17831.76 ₴(з ПДВ)
14859.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



