Шліфмашинка кутова 150 mm | Chicago Pneumatic, CP3550-100AB6
Артикул: CP3550-100AB6
Категорія: Кутова шліфмашинка CP
| Діаметр круга | 150 мм |
| Вага | 2,1 кг |
| Висота | 98 мм |
| Висота над шпинделем | 98 мм |
| Витрата повітря при холостому ходу | 17 л/сек |
| Вібрація ISO | ISO 28927-1 |
| Вібрація k | 2.4 м/сек² |
| Вхід повітря | 3/8 NPTF |
| Довжина | 253 мм |
| Європейська норма шуму | ISO 15744 |
| Збоку до центру | 29 мм |
| Максимальне використання повітря | 26 л/сек |
| Потіжність | 1100 Вт |
| Рівень вібрації | 6 м/сек² |
| Рівень шуму | 96 dB(A) |
| Різьба наконечника | 5/8-11 мм |
| Швидкість обертів | 10000 об/хв |
76945.86 ₴(з ПДВ)
64121.55 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





