Шлфімашинка осциляційна 150 мм CP7250E | Chicago Pneumatic, CP7250E
Артикул: CP7250E
Категорія: Шліфмашинка осциляційна CP
| Акустична сила ISO 15744 | 87 dB(A) |
| Аспірація | NV - без системи пиловідведення |
| Вага | 0,8 кг |
| Висота | 95 мм |
| Витрата повітря при холостому ходу | 7.8 л/сек |
| Гніздо повітряного наконечника | 1/4 дюйм |
| Діаметр еластичного диску | 150 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Звуковий тиск ISO 15744 | 76 dB(A) |
| Кріплення абразиву | H&L (липучка) |
| Максимальна витрата повітря | 7,8 л/сек |
| Осциляція | 5 мм |
| Потіжність | 210 Вт |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 a | 5 м/сек² |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 K. | 2.3 м/сек² |
| Різьба шпинделя | 5/16-24 дюйм |
| Середня витрата повітря | 3.8 л/сек |
| Швидкість обертання на холостому ходу | 12000 об/хв |
41837.16 ₴(з ПДВ)
34864.30 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 11 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
11шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



