Шліфмашинка вертикальна 150 мм. | Chicago Pneumatic, CP3349-SALAVETE
Артикул: CP3349-SALAVETE
Категорія: Шліфмашинка торцева CP
| Вага | 4.4 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 12 л/сек |
| Вхід повітря | 1/2 NPTF |
| Діаметр круга | 150 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Максимальне використання повітря | 43 л/сек |
| Мінімальний розмір | 15 мм |
| Потіжність | 3000 Вт |
| Рівень вібрації | < 2,5 м/сек² |
| Рівень шуму | 95 dB(A) |
| Різьба шпинделя | 5/8-11 |
| Швидкість обертів | 6000 об/хв |
213498.78 ₴(з ПДВ)
177915.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


