Шліфмашинка вертикальна 180 мм 3400W CP3340-SALAVADE | Chicago Pneumatic, CP3340-SALAVADE
Артикул: CP3340-SALAVADE
Категорія: Шліфмашинка торцева CP
| Вага | 5,6 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 29 л/сек |
| Вхід повітря | 1/2 NPTF |
| Діаметр круга | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Максимальне використання повітря | 52 л/сек |
| Мінімальний розмір | 16 мм |
| Потіжність | 3400 Вт |
| Рівень вібрації | 4.9 м/сек² |
| Рівень шуму | 111 dB(A) |
| Різьба шпинделя | 5/8-11 |
| Швидкість обертів | 8500 обертів за хвилину |
106102.44 ₴(з ПДВ)
88418.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору








