Szlifierka pneumatyczna kątowa 125 mm., FA-45-5F N EC
Артикул: FA-45-5F N EC
Категорія: Кутова шліфмашинка Fuji
| Діаметр круга | 125 мм |
| Вага | 2,1 кг |
| Висота | 66.4 мм |
| Внутрішній діаметр трубки живлення | 9,5 мм |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Потіжність | 1000 Вт |
| Рівень шуму | 96 dB(A) |
| Різьба на з'єднанні подачі повітря | 1/4 дюйм |
| Середня витрата повітря | 19 л/сек |
| Швидкість обертів | 12000 об./хв |
64954.08 ₴(з ПДВ)
54128.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


