Шліфмашинка торцева кутова пневматична CP3030-325R | Chicago Pneumatic, CP3030-325R
Артикул: CP3030-325R
Категорія: Шліфмашинка кутова CP
| Вага | 0,52 кг |
| Вхід повітря | 1/4" NPTF |
| Діаметр зажимної втулки | 6,35 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Максимальне використання повітря | 10 л/сек |
| Під'єднання | 1/4" |
| Потіжність | 300 Вт |
| Рівень вібрації | <2,5 м/сек² |
| Рівень шуму | 90,8 dB(A) |
| Швидкість обертів | 25000 об / хв |
37092.72 ₴(з ПДВ)
30910.60 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


