Шліфмашинка торцева пряма | Chicago Pneumatic, CP872
Артикул: CP872
Категорія: Шліфмашинка пряма під фрезу CP
| Вага | 0,57 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 12,3 л/сек |
| Вібрація ISO | ISO 28927-12 |
| Вхід повітря | 1/4" NPTF |
| Діаметр зажимної втулки | 6 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Європейська норма шуму | ISO 15744 |
| Максимальне використання повітря | 12.3 л/сек |
| Мінімальний розмір | 10 мм |
| Неточність вимірювання шуму | 3 dB(A) |
| Під'єднання | 1/4" |
| Потіжність | 300 Вт |
| Рівень вібрації | <2,5 м/сек² |
| Рівень шуму | 111.9 dB(A) |
| Середня витрата повітря | 6.13 л/сек |
| Тип шліфмашини | Коротко |
| Швидкість обертів | 22000 об/хв |
6944.88 ₴(з ПДВ)
5787.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


