Швидкознімач DN 20 внутрішня 3/4"’, NBR | CEJN, 10 525 1207
Артикул: 10 525 1207
Категорія: Швидкороз'єм підвищеної прохідності DN 20
| DN | 20 |
| Діапазон температур | від - 30°C до +100 °C |
| Максимальний робочий тиск | 200 бар |
| Матеріал швидкороз'єма | Сталь (цинк-нікель) |
| Матеріал штекера | Загартована сталь (цинк-нікель) |
| Мінімальна к-сть замовлення | 10 |
| Мінімальний тиск розриву | 800 бар |
| Можливість під'єднання | Частина, що знаходиться під тиском, оснащена елімінатором, інша частина може вільно спорожнятися. |
| Підключення | GW 3/4" |
| Роз'єднання під тиском | Не можна. |
| Ущільнення | Нітрил (NBR) або FPM |
| DN | 20 |
| Діаметр | 52 мм |
| Довжина | 76,2 мм |
| Різьба | GW3/4 |
| Ущільнення | NBR |
| Шестигранник | 38 |
3302.88 ₴(з ПДВ)
2752.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


