Швидкознімач DN6.3 внутрішня 1/4", ISO 16028, NBR | CEJN, 10 265 1202
Артикул: 10 265 1202
Категорія: Швидкороз'єм ISO16028 DN 6,3 (серія 265)
| DN | 6.3 |
| Витрата | 12 л/хв |
| Діапазон температур | від - 30°C до +100 °C |
| Замінне з: | Взаємозамінність з продуктами інших брендів, що відповідають стандарту ISO16028 |
| Максимальний робочий тиск | 500 бар |
| Матеріал швидкороз'єма | Сталь (пасивація цинком) |
| Матеріал штекера | Загартована сталь (пасивація цинком) |
| Мінімальний тиск розриву | 1500 бар |
| Можливість під'єднання | Обмежено лише силою оператора |
| Роз'єднання під тиском | Не можна. |
| Ущільнення | Нітрил (NBR/PUR), ущільнення з інших матеріалів на замовлення |
| DN | 6,3 |
| Діаметр | 27,2 мм |
| Довжина | 58,1 мм |
| Різьба | GW1/4 |
| Ущільнення | NBR |
| Шестигранник | 21 |
1658.34 ₴(з ПДВ)
1381.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 23 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
23шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


