Термоманометр 0..+120°C 1/2R, 80 мм, 0-16 бар, TM 8216
Артикул: TM 8216
Категорія: Термоманометри
| Виконання | біметалевий термоманометр |
| Вимірювальний елемент | Тиск: Трубка Бурдона, мідний сплав ; Температура: Біметалічна спіраль, мідний сплав |
| Застосування | опалювальні установки та системи |
| Клас точності | 2.5 |
| Матеріал корпусу | чорний пластик |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +120°C |
| Температура середовища | від 0°C до +60°C |
| Діаметр | 80 мм |
| Діапазон температур | 0/+120°C |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Різьба | R1/2 |
1502.40 ₴(з ПДВ)
1252.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

