Термометр біметалевий fi 63 мм 0-120°C, G1/2, l=60 мм | Riegler, 4325
Артикул: 4325
Категорія: Термометри біметалічні
| Клас точності | 2.0 відповідно до EN13190 |
| Кожух | знімний, притискний |
| Корпус | сталь |
| Матеріал кожуха | мідний сплав |
| Табло | пластик, прозорий |
| b1 | 24 мм |
| G | G1/2 |
| I1 | 60 мм |
| Ød | 11,5 мм |
| ØD | 63 (61,6…62,2) |
| SW | 21 |
| Діаметр корпусу | 63 мм |
| Діапазон вимірювання | - °C |
| Діапазон вимірювання (°C) | 0/+120 |
| Довжина датчика | 60 мм |
| Серія | A43.20 |
| Табло | полістирол, PS |
431.52 ₴(з ПДВ)
359.60 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


