Трійник fi54x3/4''GWx54, EDELSTAHL-M, нержавіюча сталь 316L, EFFEBI-PRESS, XWF130M540554
Артикул: XWF130M540554
Категорія: Трійник з нержавіючої сталі
| Матеріал з'єднання | stal nierdzewna 316L |
| Матеріал труби | stal nierdzewna 316L/stal nierdzewna 304 |
| Робоча температура | stal nierdzewna 316L/stal nierdzewna 304 |
| Робочий тиск | max. 16 bar |
| Середовище | Стиснуте повітря, вода |
| УВАГА | złączki są wyposażone w uszczelki EPDM, możliwość zakupu FPM(FKM) osobno |
| d | 54 |
| I | 71 |
| L | 142 |
| L1 | 58 |
| Rp | 3/4" |
| Z | 34 |
| Z1 | 45 |
| Вага | 0,36 кг |
3095.88 ₴(з ПДВ)
2579.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


