Глушник звуку високої продуктивності G 1/8 різьба зовнішня, алюміній | Riegler, LX 01
Артикул: LX 01
Категорія: Глушники
| Корпус | алюміній, оцинкована сталь перфорована поверхня |
| Матеріал амортизуючий | Спечений поліетилен (LX 01 LX 12). Вставка з бавовняної тканини (LX 15 LX 20). |
| Редукція шумів | ≥ 20 dB |
| Робоча температура | від -10 до +70 °C |
| Робочий тиск | Від 0 до 10 бар |
| H | 47.0 мм |
| L | 80,0 мм |
| Витрата при P=6 bar | 1240 л/хв |
| Різьба | GZ1/8 |
855.72 ₴(з ПДВ)
713.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 21 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
21шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


