Кріплення з одинарною пружиною 3/4" PP | PNR, PNRZPG1075D6
Артикул: PNRZPG1075D6
Категорія: Модульна система Clip-on
| Застосування | Фітинги, з'єднання та системи фільтрації води для забезпечення належної роботи форсунок і високої ефективності установки |
| Матеріал корпусу | армоване скловолокно |
| Матеріал пружини | AISI 302 |
| Робоча температура | максимум 80 °C |
| УВАГА! | Запитайте про спеціальні ціни на більшу кількість! |
| D | 11 мм |
| H | 53 мм |
| L | 50 мм |
| PS | 3/4 дюйм |
| WS | 17 мм |
| Вага | 72 г |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





