Uszczelka metalowo-gumowa 1", UMG-B-1
Артикул: UMG-B-1
Категорія: Ущільнення металево-гумові
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Ущільнення | NBR |
| d | 33,9 мм |
| D | 42,8 мм |
| s | 3,2 мм |
| Розмір | 1" |
34.62 ₴(з ПДВ)
28.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 96 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
96шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


