Uszczelka metalowo-gumowa 1/4", UMG-B-1/4
Артикул: UMG-B-1/4
Категорія: Ущільнення металево-гумові
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Ущільнення | NBR |
| d | 13,7 мм |
| D | 20,6 мм |
| s | 2 мм |
| Розмір | 1/4" |
13.68 ₴(з ПДВ)
11.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 593 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
593шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


