VABA-S6-7-S2-3-P-B-G1 Плита адаптера, FESTO-1302090
Артикул: FESTO-1302090
Категорія: Плити адаптерів
| CRC клас стійкості до корозії | 0 – Brak odporności na korozję |
| Вага продукту | od 2600 g |
| Гвинтовий матеріал | Stal, Ocynkowana |
| Допустимі коливання напруги | +/- 10 % |
| кількість вентильних котушок | od 26 |
| Матеріал плити | Stop aluminium |
| Матеріал ущільнення | NBR |
| Монтажне положення | Будь-який |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | od 24 V |
| Підключення пілотного живлення 12 | G1/8 |
| Пневматичне підключення 1 | G1 |
| Пневматичне підключення 3 | G1 |
| Пневматичне підключення 5 | G1 |
| Повідомлення про матеріали | Zgodne z RoHS |
| Примітки щодо робочого середовища | Можлива робота з повітрям, змащеним мастилом (після початку змащування воно необхідне для подальшої роботи) |
| робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO8573-1:2010 [7:4:4] |
| Робочий тиск | -0,9 - 10 bar |
| Ступінь захисту | IP65, NEMA 4 |
| Температура навколишнього середовища | -5 - 50 °C |
| Ширина будівлі | od 60 mm |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

