VOFA-L26-T52-M-G14-1C1-APP Модуль контролера, FESTO-569819
Артикул: FESTO-569819
Категорія: Розподільні клапани для спеціальних застосувань
| Вібростійкість | Test odporności podczas transportu przy drganiach o stopniu intensywności 2 wg FN 942017-4 i EN 60068-2-6 |
| Відповідає нормі | EN 60947-5-2 |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B1/B2-L |
| Двопозиційний вихід | PNP |
| Діапазон робочої напруги DC, датчик | od 10 do 30 V |
| Допоміжне ручне керування | brak |
| Допустимі коливання напруги | -15% / +10% |
| Електричне підключення | Kształt C |
| Залишкові пульсації, датчик | ± 10% |
| Захист від короткого замикання, датчик | pulsacyjna |
| Захист від прямого та непрямого дотику | PELV |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак KC | KC-EMV |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Індикатор стану сигналу | Przy pomocy osprzętu |
| Керувальне середовище (для пілотів) | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 0 - Brak obciążenia korozyjnego |
| Конструкція | Zawór tłoczkowo-suwakowy |
| Макс. вихідний струм датчика | od 200 MA |
| Макс. від'ємний тестовий імпульс при сигналі 1 | od 800 MIS |
| Макс. додатний тестовий імпульс при сигналі 0 | od 1000 MIS |
| Макс. поле магнітних завад | 60 mT |
| Макс. частота перемикання, датчик | 5000 HZ |
| Маса виробу | od 1138 G |
| Матеріал гвинтів | Stal, ocynkowana |
| Матеріал корпусу | Aluminiowy odlew ciśnieniowy |
| Матеріал ущільнень | FPM |
| Напрямок потоку | jednokierunkowy |
| Номінальна висота застосування | 1000 m wg VDE 0580 |
| Падіння напруги, датчик | od 2 V |
| Параметри котушки | 24 V DC: 1,8 W |
| Перекриття | przekrycie dodatnie |
| Підключення датчика | Wtyczka |
| Підключення живлення повітрям пілотів | wew. |
| Пневматичне підключення 1 | G1/4 |
| Пневматичне підключення 2 | G1/4 |
| Пневматичне підключення 3 | G1/4 |
| Пневматичне підключення 4 | G1/4 |
| Пневматичне підключення 5 | G1/4 |
| Положення монтажу | dowolny |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Примітка щодо робочого/керувального середовища | Możliwa praca z powietrzem olejonym (po rozpoczęciu olejenia trzeba je kontynuować) |
| Рівень звукового тиску | od 85 DBA |
| Робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Робочий тиск/BAR | od 3 do 10 BAR |
| Робочий тиск/MPA | od 0.3 do 1 MPA |
| Сертифікаційний орган | UL MH19482 |
| Сертифікація | c UL us - Recognized (OL) |
| Символ | 00997332 |
| Спосіб повернення | sprężyna mechaniczna |
| Спосіб ущільнення | miękki |
| Струм холостого ходу, датчик | od 10 MA |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура навколишнього середовища | od -5 do 50 GC |
| Температура робочого середовища | od -5 do 50 GC |
| Тип керування | sterowanie pilotem |
| Тип кріплення | Przy pomocy otworów przelotowych |
| Ударостійкість | Test odporności na wstrząsy o stopniu intensywności 2 wg FN 942017-5 i EN 60068-2-27 |
| Функція випуску повітря | z możliwością dławienia |
| Функція клапана | 5/2 monostabilny |
| Функція перемикального елемента | Zestyk normalnie zamknięty |
| Час безперервної роботи | 100% |
| Час вимкнення | od 56 MS |
| Час увімкнення | od 22 MS |
65876.70 ₴(з ПДВ)
54897.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





