VPPM-6L-L-1-G18-0L6H-V1N Пропорційний клапан тиску, FESTO-542234
Артикул: FESTO-542234
Категорія: Пропорційні клапани
| Відповідність LABS | VDMA24364-B1/B2-L |
| Вхідний тиск 1/BAR | do 8 BAR |
| Вхідний тиск 1/MPA | do 0.8 MPA |
| Гістерезис | od 0.5 YUQ |
| Двопозиційний вихід | NPN |
| Діапазон вихідного аналогового сигналу | 0 - 10 V |
| Діапазон вхідного аналогового сигналу | 0 - 10 V |
| Діапазон регулювання тиску/BAR | od 0.06 do 6 BAR |
| Діапазон регулювання тиску/MPA | od 0.006 do 0.6 MPA |
| Діапазон робочої напруги DC | od 21.6 do 26.4 V |
| Електричне підключення | 8-pinowe |
| Загальна точність | 1,25%FS |
| Залишкові пульсації | 10 % |
| Захист від зміни полярності | do wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Захист від короткого замикання | dla wszystkich przyłączy elektrycznych |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак KC | KC-EMV |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Інструкції з безпеки | Pozycja bezpieczeństwa VPPM: w przypadku przerwania kabla zasilającego ciśnienie wyjściowe pozostaje utrzymane w sposób nie regulowany. |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 2 - średnie obciążenie korozyjne |
| Конструкція | wstępnie wysterowany regulator membranowy |
| Лінійність | od 1 YUQ |
| Макс. споживана електрична потужність | 7 W |
| Макс. споживання струму | od 300 MA |
| Маса виробу | od 400 G |
| Матеріал корпусу | Stop aluminium do przeróbki plastycznej |
| Нормальна номінальна витрата (нормалізована згідно DIN 1343) | od 900 L2 |
| Пневматичне підключення 1 | G1/8 |
| Пневматичне підключення 2 | G1/8 |
| Пневматичне підключення 3 | G1/8 |
| Повторюваність | od 0.5 YUQ |
| Положення монтажу | dowolny |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Примітка щодо робочого/керувального середовища | Praca z olejonym powietrzem nie jest możliwa |
| Робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Сертифікаційний орган | UL E322346 |
| Сертифікація | RCM Mark |
| Символ | 00995303 |
| Спосіб повернення | sprężyna mechaniczna |
| Спосіб приведення в дію | elektrycznie |
| Спосіб ущільнення | miękki |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура навколишнього середовища | do 60 GC |
| Температура робочого середовища | od 10 do 50 GC |
| Температурний коефіцієнт | 0.04 %/K |
| Тип індикації | LED |
| Тип керування | sterowanie pilotem |
| Тип кріплення | opcjonalnie: |
| Функція клапана | 3-drogowy zawór proporcjonalny ciśnienia |
| Час безперервної роботи | 100% |
46724.40 ₴(з ПДВ)
38937.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


